Pierwszy semestr za nami

Wielkimi krokami zbliża się drugie półrocze, a więc pora podsumować to, co już za nami, czyli egzaminy semestralne, których poziom z roku na rok nieustannie się podnosi. Oprócz tych bardziej doświadczonych muzyków, warto zwrócić uwagę na Debiutantów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z muzyką. Za kilkanaście lat to oni będą prezentować swój kunszt artystyczny na koncertach „Młodych Wirtuozów” (osób, które wyróżniły się i zaskoczyły wymagającą, aczkolwiek miłą i sympatyczną komisję na egzaminach), czy też na koncertach „Przyszłych Profesjonalistów” (osób, które po wielu latach pracy i ćwiczeń w OPP zdecydowały się podjąć naukę w szkole muzycznej). Jak głosi tradycja, po egzaminach semestralnych przychodzi czas na koncerty i popisy instrumentalistów, którzy raz w roku muszą się przecież czymś pochwalić przed rodzicami i znajomymi – a zawsze jest czym.

Serdecznie zapraszamy na pięć koncertów z cyklu „Szczygiełkowa Filharmonia na Młodzieżowej” w wykonaniu wyróżniających się członków Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Poniatowej, którzy uczą się gry na skrzypcach (klasa Marty Pędzisz, Edyty Grzyb-Grzeszczuk, Adama Lulka, Honoraty Pukos), wiolonczeli (klasa Bożeny Czerkies), mandolinie i gitarze (klasa Grażyny Papierz), fortepianie (klasa Małgorzaty Lulek) i flecie (klasa Joanny Szafran-Biały).

  • poniedziałek 13.02.2012 – Koncert „Instrumentaliści OPP”
  • wtorek 14.02.2012 – „Mój pierwszy koncert” w wykonaniu Debiutantów, uczniów początkujących.
  • środa 15.02.2012 – Koncert „Instrumentaliści OPP”
  • czwartek 16.02.2012 -Koncert „Instrumentaliści OPP”
  • sobota 18.02.2012 – Koncert „Młodzie wirtuozi” w wykonaniu stypendystów Stowarzyszenia „Musica Antiqua” w Poniatowej.

Wszystkie koncerty wykonane zostaną w Sali Koncertowej OPP przy ul. Młodzieżowej 6 (na trzecim piętrze) o godzinie 18.00.

Po koncertach zapraszamy do wymiany wrażeń przy cieście i aromatycznej herbacie.

Wstęp wolny.