Koncert „Międzypokoleniowe kolędowanie”

W dniach 14 i 19 grudnia 2022, w Błękitnym Saloniku OPP w Poniatowej, odbyły się koncerty pn. „Międzypokoleniowe kolędowanie” zrealizowane w ramach projektu „W krainie muzyki – międzypokoleniowe warsztaty muzyczne w Poniatowej”.

Podczas pierwszego koncertu zaprezentowali się uczestnicy naszych międzypokoleniowych warsztatów z towarzyszeniem młodych instrumentalistów. Zwieńczeniem wieczoru była prezentacja poloneza, którego uczestnicy projektu nauczyli się pod okiem  instruktorów pana Dariusza Brojka i pani Weroniki Biały.
W drugim koncercie, razem z uczestnikami zaprezentowała się kapela Czarne Bociany pod kierunkiem pani Małgosi Kacprzak-Kamińskiej oraz instrumentaliści i uczniowie pani Marty Pędzisz.
Dwa muzyczne spotkania były świetną okazją do wspólnego kolędowania i muzykowania.

Dziękujemy p. Ani Karwat, p. Asia Szafran-Biały i p. Grażynce Papierz za zaangażowanie i przygotowanie międzypokoleniowych koncertów.

Projekt finansowany ze środków Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu pn. „Międzypokoleniowe centra edukacyjne – wsparcie integracji międzypokoleniowej”.