Z kolędą do Czech – 110 wyjazd Zespołów!

110 wyjazd zagraniczny kombinatu muzycznego z ul. Młodzieżowej

W dniach 6-11 grudnia 2011 roku chór „Szczygiełki” przebywać będzie w Czeskiej Republice. Chór wyjeżdża na zaproszenie pilźnieńskiego chóru „Mariella”, który przebywał w Poniatowej w październiku b.r. W wyjeździe weźmie udział 44 dzieci w wieku siedem – piętnaście lat oraz pięciu opiekunów. Podczas pobytu w Czechach „Szczygiełki” odwiedzą również stolicę Czech, uroczą Pragę. Będzie to kolejna rewizyta naszego chóru w Pilźnie. Przypomnieć należy, iż kontakty obu chórów datują się od 2000 roku, kiedy to czeski chór przyjechał do Poniatowej na Jubileusz 20-lecia działalności zespołów założonych przez Danutę i Witolda Danielewiczów.
Chór „Szczygiełki” pod dyrekcją pani Małgorzaty Lulek, podczas pobytu w Pilźnie wystąpi pięciokrotnie. W czasie koncertów poniatowskie dzieci zaprezentują polskie kolędy, kompozycje sakralne oraz muzykę instrumentalną. Wyjazd od strony organizacyjno-menagerskiej przygotowany został przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Poniatowej, którego dyrektorem od 30 lat jest pani Danuta Danielewicz.

Dziaalno_od_1.01.2011_516

4. XII. 2011 – Koncert przedwyjazdowy,  Sala koncertowa Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Poniatowej (ul. Młodzieżowa 6).

wyjazd od strony organizacyjno-menageskiej przygotowany został przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Poniatowej, którehp dyrektorem od 30 lat jest pani Danuta Danielewicz.